Musthave: Moschino Rabbit iphone case


Moschino6.jpg

Dit hoesje heb ik in tijdschriften en op blogs voorbij zien komen. En vandaag kwam ‘zij’ eindelijk bij mij binnen yay! Say hello to my little friend.. Violetta the Rabbit case van Moschino :)

Toen ik dit juweeltje voor het eerst zag wist ik het meteen. Die, moet ik hebben. Eindelijk een iphone case die ik niet, na een week zat ben!

Moschinocase

Dit hoesje is een schattig, leuk hebbedingetje. De zacht grijs en roze pastelkleurtjes, het lieve konijntje en het is van Moschino luv it!

Moschinocase5

De Moschino Rabbit iphone case is van silicone en voelt lekker zacht aan. Met dit hoesje om, kan je telefoon zeker wel tegen een stootje.

moschinocase2

Nieuwsgierig steekt Violetta aan de voorkant van de case haar kopje uit, compleet met snorhaartjes haha.

Moschino8Dit feel-good accessoire is veel te leuk om weg te moffelen in je tas of zak. Hier word ik graag mee gezien!

 

De Moschino Violetta the Rabbit iphone case kost €50.

Ik heb zelf een dupe gekocht bij deze verkoper voor een veel zachter prijsje.